HİZMETLERİMİZ


Emlak Alım – Satım , Kiralama Aracılık Hizmetleri

Piyasada bilinen standart emlakçılık faaliyetleri bizim de işimizin temelini teşkil etmektedir. İki çeşit çalışma şeklimiz vardır. Birincisi “tek yetkili” olduğumuz çalışmalarımız. Burada belli süreli, yapacağımız işlemleri taahhüt ettiğimiz, müşterilerimizin “neden bizi seçmelerinin” akılcı olduğunu gerekçelendirdiğimiz, “BOSFORCE” dışında bir firma veya kişinin olmadığı bir sistemdir. Diğeri ise “açık portföy çalışması” dediğimiz ; başka firma veya kişilerin de çalışabildiği, bizim müşteriye karşı bir taahhüdümüzün olmadığı, işlemlerin gerçekleştiği takdirde hizmet bedelimizin oluşacağı şekilde çalışmalardır.

Kurumsal ve Bireysel Emlak Danışmanlığı

Emlakçılığın çok sıradanlaştığı bir piyasanın varlığını dikkate alarak gerçek kişi veya tüzel kişinin bir avukatı, doktoru, sigortacısı, mali müşaviri olması referansıyla bir de emlak danışmanı olması gerektiğini düşünmekteyiz. Bu danışman temsil ettiği gerçek kişi veya tüzel kişinin adına çalışmalı, performans üzerinden hizmet bedeli almalıdır.

Bosforce olarak win-win (kazan-kazan) çalışmayı dikkate alan gerçek ve tüzel kişilerle ; proje geliştirme, portföy yönetimi, arsa-arazi geliştirme, proje geliştirme, mülk idaresi şeklinde işleri sayısını yetebileceğimiz sayıda arttırma hedefindeyiz.

Alıcı – Kiracı Temsilciliği

Bugün bir alıcı adayı / kiracı adayı olarak da baktığımızda durum çok farklılık göstermemektedir. Alıcı adayları / kiracı adayları ; farklı fotoğraf , anahtar bilgi , detay bilgi ve fiyatlarla incelemiş oldukları emlakları gezmek için randevuler almakta ve gezdiklerinde bu portföylerin çoğunun çakışmakta olduğunu görmekteler. Ciddi zaman kayıpları , farklı emlakçı tipleri , vb. hoş olmayan durumlar da cabası...

Bizler bu durum için de alıcı / kiracı adaylarına çözüm öneriyoruz … Siz ne aradığınızı anlatın sizin yerinize biz gezelim , biz arayalım. Beğendiğiniz yer ile ilgili tapu kaydını , belediye kaydını da biz inceleyelim … Gereksiz zaman kaybı , yanlış anlama , vb. durumları ortadan kaldıralım … Bu hizmetimiz pilot çalışmamız süresince lüks emlak piyasasında uygulanabilmektedir.

Örnek olarak Alıcı – Kiracı kayıt formu için www.bosforce.com.tr/konutalici adresindeki, satılık konut arayan müşterilerimizin listesi için www.bosforce.com.tr/satilik-konut-arayanlar adresindeki, kiralık konut arayan müşterilerimizin listesi için www.bosforce.com.tr/kiralik-konut-arayanlar adresindeki linklerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Eksperlik – Bilirkişilik

Uzmanı olduğumuz Boğaziçi’nde bilirkişilik ve temsil ettiğimiz müşterilerimizin adına Türkiye’nin her yerinde ekspertiz hizmetleri faaliyetlerimiz arasındadır.
s